O mně

„Doma je být ve svém, ve svém nitru a ve své osobnosti.“

Barbora Ševčíková

bytová designerka a moderní bydlenka 🙂

Co pro mne znamená „domov“: Oázu klidu a vnitřní souznění s naší přirozeností.

Jak vznikl Domov na druhou: Propojením dvou mých vášní, pro design a osobní rozvoj. Je vlastně spojením vnitřního světa s tím vnějším a vytvoření jednoty mezi tím, jací jsme a čím se obklopujeme.

Čemu věřím: Že odpovědi máme všichni v sobě, hledejme je tedy uvnitř.

Co mne vyjadřuje: Kreativita, vášeň, rebelie (touha dělat věci odlišně) a velká hloubavost.

 

Oblíbené deco styly: Mým nejoblíbenějším je Bobo(vznikl spojením „buržoazní“ a „bohémský“ ), je vždy originální, vyjimečný a neopakovatelný. V bobo interiérech najdete kapku extravagance, eklektismu, džungle, elegance a je vlastně takovým mixem stylů podle osobního cítění. Často v něm objevíte renovované nebo starožitné kousky v kombinaci s novými a moderními prvky.

Co mi dělá radost: Trávit čas ve své dílně, na zahradě, ve skleníku, za plotnou, tančit, číst a samozřejmě se podílet na vytváření příběhů Vašich domovů. 

Kde hledám inspiraci: Nejčastěji v přírodě, protože je dokonalá!

Má cesta: Vlastně od malička jsem byla „holka s dílnou“, kde jsem pořád něco tvořila, chodila do umělecké školy a vystudovala aranžování a propagační výtvarnictví. Ani na vysoké škole mne vášeň pro tvoření neopustila, už během studia jsem se zabývala floristikou, dekoratérstvím a byla jsem si  jistá, že bych chtěla navrhovat a realizovat interiéry. K bytovému designu jsem se, asi díky mé neutuchající touze, dostala hned po studiu a pracovala pro realizační společnost v Plzni a poté i v Praze, kde jsem zůstala a dále prohlubovala své znalosti. 

Stále mi ale chyběl opravdu osobitý přístup ke klientům a kromě  navržení vnější podoby prostoru také vyjádření a promítnutí jich samých a jejich vášní do interiéru. A tak jsem sestavila program interiérového design koučinku a jsem tu pro Vás 🙂