Koučink domova

Provedu vás vlastní cestou ke změně Vašeho interiéru, nalezení osobitého stylu a barevného ladění, které s Vámi souzní.

Interier design koučink

 

Nasloucháme trendům, médiím, ale ne vždy, co se nám líbí a je „v kurzu“ je pro nás to nejvhodnější. Zařizujeme své interiéry, abychom oslnily návštěvy a vybíráme z katalogů a letáků z momentální nabídky na trhu, která je tvořena tak, aby uspokojila co nejširší klientelu. Představte si například většinu hotelových pokojů, které jste navštívili, jak a pro koho myslíte, že jsou tyto interiéry navrhovány? Tak, aby se líbili co nejpočetnější cílové skupině, široké veřejnosti, nejsou ničím jedinečné a dost často nic nevyzařují.

Schválně, na kolik hotelů si vzpomenete ještě nějaký čas po dovolené a jaké detaily se Vám vybaví? Takovým způsobem je tvořena nabídka většiny obchodních domů s nábytkem a dekoracemi.

Odlište se a nechte tvořit svého vnitřního průvodce a vyjádřete své jedinečné JÁ ve svém domově. Společně nalezneme Váš jedinečný rukopis: designový styl, který s Vámi rezonuje a je Vašemu nitru a srdci nejblíže. Pomohu Vám se intuitivně spojit s Vaším vnitřním průvodcem, který Vám odhalí, jak by Váš domov měl vypadat. Vytvoříme Váš domov na druhou!


 

Zkuste si odpovědět na následující otázky z interier design koučinku

Nezapomínejte, že i malé kroky ke zlepšení vedou záhy ke zlepšení způsobu, jakým uvažujete, vnímáte a jednáte.

  • Zamyslete se nad tím, kde jste šťastní?
  • Vzpomeňte si, co Vás bavilo, když jste byli malí?
  • Na jaké místo z dětství máte hezké vzpomínky?